پکیج اصول مصاحبه بالینی

توضیحات محصول

به نام خدا

یکی از مشکلاتی که علاقه مندان به رشته روانشناسی و مشاوره همواره با آن رو به رو بوده اند،مشکل عدم مصاحبه واقعی با کیس ها و مراجعین کلینیک های روانشناسی بوده است. همیشه در دانشگاه ها دانشجویان به صورت تئوری با گذراندن واحد هایی با درس های اصول مصاحبه بالینی و آسیب شناسی روانی آشنا می شوند. اما کم پیش می آید که دانشجو بتواند از نزدیک با نحوه برخورد درست و حرفه ای یک روانشناس با مراجع آگاهی پیدا کند و یا بتواند یک بیمار با اختلال خاص را مشاهده نماید.

وب سایت روانکاو تلاش کرده با تهیه این پکیج ویدیویی که بصورت زیرنویس فارسی ارائه می گردد، نیاز علاقه مندان به این حوزه را برطرف نماید. این پکیج آموزشی شامل ۵ کلیپ تصویری است که در هر کدام از آنها یک جلسه از نحوه مصاحبه با بیماران و مراجعین اختلالات روانشناختی آموزش داده می شود. این اختلالات شامل موارد زیر می باشد:

۱- اختلال اضطرابی

۲- اختلال افسردگی

۳- اختلال روان پریشی (اسکیزوفرنی)

۴- اختلال خود آزاری

۵- اختلال مانیا

 

مزایای خرید مجموعه ارزشمند پکیج ویدیویی اصول مصاحبه بالینی سایت روانکاو که شما از آن بهرمند می شوید:

  • در این پکیج آموزشی به طور علمی با نحوه گفتگو و مصاحبه با بیماران و مراجعین کلینیک های روانشناختی آشنا می شوید. روانشناسانی که در این کلیپ ها با مراجعین صحبت می کنند، مدرسین دانشگاه ناتینگهام انگلستان می باشند.
  • با بررسی ظاهری و دیدن بیماران، به طور کامل با هر اختلال روانی و نحوه نشانه شناسی آن، آشنا می شوید که بسیار مهم و سودمند خواهد بود.
  • شما با دیدن این پکیج آموزشی، قدم به قدم با مراحل و نحوه پرسیدن سوالات و همچنین با تکنیک های خاص اصول مصاحبه تشخیصی آشنا خواهید شد.
  • قابل استفاده برای دانشجویان و علاقه مندان رشته روانشناسی، مشاوره، علوم تربیتی و رشته های مرتبط
  • قابل استفاده برای اساتید دانشگاه ها و آموزش در کلاس
  • این پکیج حاوی فایل “گزارش روانشناسی بر اساس DSM و کاپلان” می باشد که برای دانشجویان بسیار مفید است.
  • این مجموعه آموزشی برای اولین بار توسط سایت روانکاو زیرنویس فارسی و تهیه شده است.
  • توصیه ما به علاقه‌مندان این است که این کلیپ ها را چندین بار مشاهده نمایند چون با هر بار بازبینی و مشاهده، نکات و تکنیک های جدیدی را خواهید آموخت.

حجم کل این پکیج آموزشی ۵۰۹ MB می باشد که پس از خرید محصول، لینک دانلود آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت و همچنین به ایمیل شما ارسال می گردد.

 

تصویر نمونه مصاحبه بالینی با یک بیمار اسکیزوفرنی:

تصویر نمونه اصول مصاحبه بالینی با یک مراجع دارای اختلال اضطرابی:

تصویر نمونه مصاحبه بالینی با یک مراجع دارای اختلال افسردگی: